Derry Girls 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Dizi Sözleri, Dizi Replikleri, Film Sözleri, Film Replikleri

Derry Girls üçüncü sezon için geri dönecek, ancak COVID-19 dizinin çekimlerini başlangıçta tahmin edilenden çok daha geç başlattığı için uzun süre beklemeye hazır olun.

Eğer kaçırdıysanız, Derry Girls Kuzey İrlanda merkezli bir komedi dizisi ve lisedeki dört genç kızın her türden uyanıklığa ayak uydurmasını anlatıyor.

Peki 3. Sezon onayını aldı mı?

derry girls sezon 3

Evet, 3. sezonun olup olmadığını beklemek zorunda kalmayacaksınız çünkü zaten onaylandı. Dizinin Channel 4’teki başarısı ve Netflix aracılığıyla uluslararası performansı sayesinde, 2. sezon Nisan 2019’da sona erdiği anda yeni sezonunun onayını almıştı.

3. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

derry girls season 3

İngiliz dizilerinin bilindiği üzere yayın tarihleri çok stabil olmuyor. Genellikle uzamalar yaşanmakta. Derry Girls yıllık bir dizi olarak öngörülmüştü. Başlarda 2020 sonlarında veya 2021 başlarında 3. sezonun yayınlanması hedeflenmiş fakat Covid’den dolayı istenilen hedef elde edilememiştir.

Bu dizinin uluslararası platformlarda en erken 2021 sonbahar olarak düşünüyoruz. İlerleyen günlerde Derry Girls 3. sezonu ile ilgili bilgi aldıkça yazımızı güncelleyeceğiz.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz:  GLOW 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir