The Last Kingdom 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Dizi Sözleri, Dizi Replikleri, Film Sözleri, Film Replikleri

The Last Kingdom, 2015 senesinde, Netflix’te yayınlanmaya başlayan ve oldukça sürükleyici bir hikâyeye sahip olan bir dizidir. Dizinin şu ana kadar toplam 3 sezonu yayınlandı ve artık 4.sezon için de onay alındığı açıklandı. Oldukça sevilen dizinin 2020 yılında yeni sezona başlaması bekleniyor. Her sezonunda 8 bölüm işleyen dizi son sezonunda 10 bölümle sezonu kapattı.

Dizinin oyuncu kadrosunda ise sevilen isimler yer alırken, etkileyici bir senaryo ile buluşması sonucunda oldukça etkili bir yapım ortaya koyulmuş olundu. Dizinin yeni sezon yayın tarihi bilinmemekle birlikte, dizi konusu hakkında biraz bilgi verelim.

the last kingdom 4 sezon

Dizinin konusu, adını taşıyan bir kitaptan oluşmaktadır. Filmin geçtiği zaman ise M.S 9. Yüzyıldır. Dizinin konusu içerisinde oldukça konu işlenmektedir.

Dizi, Vikinglerin oldukça güçlü olduğu zamanlar üzerinden konuları anlatmaktadır. Dizide geçen aşk ve politika ile birlikte savaş ve savaşın farklı yüzleri işleniyor. Bunların yanı sıra dinsel olaylar, ihanetler ve bununla birlikte birbirine bağlılıkta işlenmektedir.

Vikingleri yok etmek isteyen güçler birleşiyor. Bu güçler, farklı krallıkların bir araya gelmesi ile sağlanıyor ve kendilerine son krallık adını veriyorlar. Bu güçlerin Vikingleri yok etme arzusu ile birlikte dizide ihanetler ve sadakat duygusu ortaya çıkıyor.

Dizide savaşı kazanmaya çalışan gruplar tarafından gerçekleştirilen oyunlar ve entrikalar sahnede oynanıyor. Savaş sahnelerinin de sergilendiği dizi, konusu ile oldukça ilgi çekiyor.

The Last Kingdom Dizisinin 4. Sezonu NETFLIX Platformunda Yayınlandı! (26.04.2020)

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz:  How to Get Away With Murder Ne Zaman Başlayacak?

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir