Better Call Saul 5. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Dizi Sözleri, Dizi Replikleri, Film Sözleri, Film Replikleri

Tüm dünyada büyük bir hayran kitlesine sahip olan Better Call Saul; bazı sebeplerden dolayı geç başlayacaktır. Hayranlarının merakla beklediği Better Call Saul ne zaman başlayacak sorusuna cevabı bu yazıda bulabilirsiniz! 

better call saul

2015 yılından bu yana devam eden Better Call Saul; Breaking Bad dizisinin spin-off’u olması sayesinde beğeni toplamaktadır. Dört sezondur süren dizinin son sezonu 8 Ekim 2018 tarihinde sonlanmıştır. Bu noktada, Better Call Saul hayranları; dizinin beşinci sezonunun 2019 yılı içerisinde yayınlanmasını beklemişlerdi. Ancak, Vince Gilligan’ın Breaking Bad filmi sayesinde çok daha popüler olmasından dolayı dizinin beşinci sezon çekimlerinin ertelendiğini söyleyebiliriz. Ancak, 2020’nin gelip çatmasıyla Better Call Saul hayranlarına müjdeli haber gelmiştir. Dizimiz 2020 yılında beşinci sezonuyla ekranlarda olacak! 

Better Call Saul Neden Gecikti? 

Better Call Saul’un gecikmesi yalnızca dizinin yaratıcısının durumuyla alakalı değil! Aslında hikayenin devamının getirilmesi için bir planlama gerektiğini söyleyebiliriz. Bu noktada, Vince Gilligan; beklemekten çekinmediğini ifade ediyor. Bir başka deyişle, dizinin daha iyi bir beşinci sezonunun olması için bir süre daha düşünmeyi ve ortaya daha iyi şeyler çıkarmayı hedefliyorlar. 

better call saul 5 sezon

Better Call Saul; herkesin bildiği gibi ilk dört sezonunda ulaşılması güç bir başarıya sahip olmuştur. Beşinci sezonunda da bu başarının devam edebilmesi adına çalışmaların sürdüğünü rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu noktada, 23 Şubat 2020 tarihinde dizinin beşinci sezonuyla buluşacaksınız! 

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz:  Love Death and Robots 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir