Supernatural Ne Zaman Başlayacak?

Dizi Sözleri, Dizi Replikleri, Film Sözleri, Film Replikleri

2005 yılından bu yana devam eden ve hiç şüphesiz dizi ekranının en uzun süredir devam eden dizilerinden birisi olan Supernatural; tüm dünyada çok geniş bir hayran kitlesine sahiptir. 15 sezonu geride bırakan dizi; gerilim, dram ve korku türlerinde bir dizi olmasıyla öne çıkmaktadır.

supernatural sözleri

Supernatural 16. Sezon Olacak Mı?

İki kardeşin anneleri; henüz onlar çocukken doğa üstü bir güç tarafından öldürülmüştür. Bundan sonraki yıllarda babaları tarafından avcı olarak yetiştirilen kardeşlerin tek amacı; annelerini öldüren doğa üstü varlığı öldürmektir.

Kardeşlerin karakterlerinin birbirinden farklı olduğunu söylemek gerekir. Dean; babasına çok bağlı bir gençtir. Ancak, Sam ise ailesine bağlı olmayan ve avcılıktan asla hoşlanmayan bir gençtir. Dean; birkaç yıl sonra Sam’in sevgilisiyle beraber yaşadığı eve gider. Ona, babalarının ortadan kaybolduğunu söyler. Sonuç olarak, iki kardeş, babalarını bulmak adına arama yapmaya başlarlar.

supernatural quotes

Bu noktada, Supernatural dizisinin 16. sezonunun olmayacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. 2019 sonbaharında 15. sezonu yayınlanmaya başlayan dizinin son sezonunun 20 bölümden oluşacağını söyleyebiliriz. Bu bağlamda, 2020 yılının Mayıs ayında Supernatural dizisi tamamen bitecektir. Toplamda 327 bölüme ulaşacak olan Supernatural; birçok diziyi geçerek efsanevi diziler kategorisinde kendisine yer bulacaktır.

Yayınlandığı günden bu yana istikrarlı bir seyirci sayısına sahip olan dizinin 15. sezonunda bile reytinglerinin asla düşmediğini söylemek gerekir. Hem genç hem de yetişkin kategorisinde en çok izlenen dizilerden birisi olmaktadır.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz:  Westworld 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir