Ozark 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Dizi Sözleri, Dizi Replikleri, Film Sözleri, Film Replikleri

Netflix’in birçok ödül kazanan dizisi Ozark’ın merakla beklenen üçüncü sezonunun ne zaman başlayacağı belli olmuştur. Ozark ne zaman başlayacak sorusuna bu yazıda cevap bulabilirsiniz!

ozark 3 sezon

21 Temmuz 2017 tarihinde yayınlanmaya başlayan Ozark; uyuşturucu kartelindeki yaşamın ne kadar tehlikeli olduğunu apaçık ortaya koymaktadır. Marty Byrde ve ailesi; Chicago’dan Ozarks’a gelerek burada beş yılda 500 milyon dolar aklayıp uyuşturucu baronuna teslim etmeyi amaçlıyorlar! Oyuncu kadrosunun birbirinden ünlü isimlerden oluştuğu Ozark dizisinin tüm dünyada hatrı sayılır bir hayran kitlesinin olduğunu söyleyebiliriz.

Ozark Üçüncü Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Merakla beklenen Ozark dizisinin üçüncü sezonuna dair resmi açıklama yapılmıştır. Buna göre, 27 Mart 2020 tarihinde Ozark; yepyeni üçüncü sezonuyla tüm izleyicilerin karşısına çıkacaktır. Ayrıca, üçüncü sezonun on bölümden oluştuğunu söyleyebiliriz. Netflix üzerinden Ozark’ın üçüncü sezon fragmanını izleyebilirsiniz.

ozark sözleri

Finans danışmanı olan Marty Bryde; tüm ailesini Chicago’dan Missouri’deki Ozarks’a getirmiştir. Burada bir uyuşturucu patronuna çalışarak beş yılda 500 milyon dolar aklamak zorunda olan Bryde ve ailesinin hayatı tehlike altındadır. Dizinin ilk sezonunda hikayenin girişinin yapıldığını söylemek gerekir.

İkinci sezonda ise farklı olaylar meydana gelmiştir. Marty; yüzen bir kumarhane açma planını devreye sokmak istemektedir. Ancak, karşılarına farklı engeller çıkmıştır. Dizinin üçüncü sezonunun ikinci sezon finalinin ardından altı ay sonrasından başlayarak devam edeceğini eklemek gerekir. Bryde ve ailesinin başı dertten kurtulmayacaktır.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz:  Lost in Space 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir