Russian Doll 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Dizi Sözleri, Dizi Replikleri, Film Sözleri, Film Replikleri

2019 yılında yayınlanan bu dizi; yalnızca bir sezon içerisinde ciddi bir hayran kitlesi edinmiştir. Sıradışı konusu ve çözülmeyi bekleyen sırlarla dolu olmasından dolayı dizinin yeni bölümlerinin merakla beklendiğini söyleyebiliriz. Dizide Nadia isimli bir kadının sürekli ölmesi ve 36.yaş gününü tekrar yaşaması söz konusu olmaktadır. Gerçeküstü bir zaman döngüsünde sıkışan ve ne yapacağını bilemeyen Nadia; ölü mü yoksa fani mi olduğu gerçeği arasında yüzleşmektedir. Natasha Lyonne, Charlie Barnett ve Yul Vazquez gibi isimlerin başrolünde olduğu dizinin 2019 içerisinde yayınlanan ilk sezonunda yalnızca sekiz bölüm bulunmaktadır.

russian doll replikleri

Russian Doll İkinci Sezonu Olacak Mı?

Russian Doll dizisinin ikinci sezonu için sabırsızlanan hayranlarına güzel bir haber verebiliriz. Dizinin Şubat 2019 tarihinde yayınlanan ilk sezonunun ardından büyük beğeni toplamasıyla beraber ikinci sezon onayını da geçtiğimiz yaz ayında aldığını söyleyebiliriz. Dizinin ikinci sezonu da tıpkı ilk sezonu gibi sekiz bölümden oluşacaktır.

Russian Doll dizisinin ikinci sezonunun Şubat veya Mart 2020 tarihlerinde çekilmesi planlanmaktaydı. Ancak, dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınından dolayı ikinci sezonun ertelendiğini söyleyebiliriz. Yabancı kaynaklarda 30 Mart 2020 tarihinde ikinci sezon çekimlerinin başlayacağı ancak virüs salgınından dolayı bu tarihin ertelendiğinden bahsedilmektedir. Russian Doll dizisinin ikinci sezonunun çekilmesinin planlandığı New York şehrinin virüs salgınının merkezi haline gelmesinden dolayı ikinci sezonun ne zaman başlayacağına dair net bilgi vermek mümkün değildir.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz:  Stranger Things 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir