Netflix’teki En Erotik 10 Film

Dizi Sözleri, Dizi Replikleri, Film Sözleri, Film Replikleri

Ne istediğinizden emin değilseniz en iyi erotik filmi bulmak zor olabilir. Ve artık sosyal mesafeli olduğumuza göre, her zamankinden daha fazla iyi film seçeneğine ihtiyacımız var.

Aşağıda, Netflix’te mevcut en erotik 10 filmin bir listesini derledik! Bir göz atmanda fayda var.

Newness (2017)

newness quotes

Bu çift, bir “takılma” uygulamasında buluştuktan sonra birbirlerine aşık oluyor. Ve diğer insanlarla görüşürken bile aşık kalmaya çalışıyor.

Elisa and Marcela (2019)

elisa and marcela quotes

Elisa Sanchez Loriga sevdiği kadınla birlikte olmak için erkek kılığına giriyor. Bu dönem filmi gerilimle doludur. 1901’de İspanya’da geçen film bir tutku, seks, özlem ve tarihi kurgu isteyenler için mükemmel bir seçimdir.

Horns (2013)

horns quotes

Büyürken Harry Potter’a aşık olduysan, Horns izlemek ilgini çekebilir. Daniel Radcliffe, lise sevgilisinin gizemli ölümünün yasını tutan ve alnından boynuz çıkmaya başlayan bir çocuğu canlandırıyor. Boynuzlar fiziksel formunda tezahür ederken, etrafındaki herkes en kişisel arzularını açığa çıkarmaya başlar.

The One I Love (2014)

the one i love quotes

Birbirlerinin çekici ve tutkulu versiyonlarıyla yüz yüze gelirler ve birbirlerine şehvetle dolarlar. Kaldıkları evin yeni buldukları enerjiyle bir ilgisi olabileceğini anlarlar.

Duck Butter (2018)

duck butter quotes

Alia Shwkat ve Laia Costa’nın canlandırdığı iki kadın bir araya gelerek cinsel ve romantik bir kimya kurar. Ve 24 saatlik destansı bir randevuya gitmeye karar verir.

American Honey (2016)

american honey quotes

Shia LaBeouf ve Sasha Lane’in oynadığı bu yolculuk filmi seks ve ahlaksızlıkla dolu.

Y Tu Mamá También (2001)

y tu mama tambien quotes

Cilveli bir yolculuğa çıkma macerasında iki genç erkek, yollarının kesiştiği yaşlı bir kadını etkilemeye çalışır. Bu film, doğallık ve gençlik arzusunun heyecanıyla dolu.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz:  Sinemada Unutulmaz Kalan 10 Film Repliği

Basic Instinct (1992)

basic instinct quotes

Bu klasik erotik gerilimde Sharon Stone, aynı zamanda bir cinayetin zanlısı olan güzel, gizemli bir polisiye romancıyı oynuyor. Bir polis dedektifi (Michael Douglas’ın oynadığı) soruşturmaya başladığında, ikisi şehvet dolu ve potansiyel olarak tehlikeli bir ilişkiye başlar.

Cam (2018)

cam quotes

Korku ve gerilim filmlerinin hayranları ateşli, endişeli ve sinir bozucu bir deneyim için Cam’i sevebilir. Filmde bir içerik yayıncısı kız, hesabını bir Doppelganger’ın ele geçirdiğini keşfeder. Failin izini sürmeli ve kimliğini ve büyüyen hayran kitlesini geri kazanmalıdır.

The Feels

the feels quotes

Bu film iki kadını, Andi (Constance Wu) ve Lu (Angela Trimbur), düğünlerinden önce arkadaşlarıyla hafta sonu yapacakları bekarlığa veda partisi kutlamasını anlatıyor. Lu, cinsel yaşamlarının bazı yönlerinde eksik olduğunu kabul ettiğinde, bir çözüm bulmak için birlikte çalışmaları gerekir.

Cinsellik Ağırlıklı Filmler

Cinsellik Ağırlıklı Diziler

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir