Locke and Key 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Dizi Sözleri, Dizi Replikleri, Film Sözleri, Film Replikleri

Çizgi roman uyarlaması olan Locke and Key; 2020 yılının ses getiren yapımları arasında bulunmaktadır. Dizinin yalnızca 10 bölümden oluşan ilk sezonu; ilginç hikayesiyle tüm beğenileri üzerinde toplamaktadır. Dizide, babalarının öldürülmesinin ardından anneleriyle beraber atalarından kalan bir eve taşınan üç kardeşin hikayesi anlatılmaktadır. Ancak, üç kardeş, bu evde kendilerini bekleyen sürpriz olaylarla karşılaşırlar. Güçleri ve sırları ortaya çıkaran sihirli anahtarları bulan kardeşlerin hayatı tahmin edilemeyecek şekilde değişmektedir. Sihirli ve gizemli öykünün yaratıcısı ise Joe Hill ve Gabriel Rodriguez olmaktadır. Bu ikilinin çok satan romanlarından uyarlanan dizinin Stranger Things dizisiyle benzer özellikler taşıdığını söyleyebiliriz.

locke and key

Locke&Key İkinci Sezonu Olacak Mı?

Locke & Key; 2020 Şubat ayında yayınlanan ilk sezonunun ardından ciddi bir hayran kitlesi edinmiştir. Bunun yanı sıra, dizi eleştirmenleri, dizi hakkında olumlu yorumlar yapmışlardır. Bu yorumların ardından dizinin yapımcıları harekete geçerek dizinin ikinci sezon onayı almasını sağlamışlardır. Buna göre, Locke & Key dizisi için ikinci sezon senaryo çalışmaları başlamıştır.

Locke & Key ikinci sezonu ne zaman başlayacak diye merak edenlere bu konuda herhangi bir resmi açıklamanın olmadığını söyleyebiliriz. Ancak, 2021 yılının ilk çeyreğinde yayınlanabileceğine dair tahminler yapılmaktadır. Bu noktada, dizinin çekimlerinin koronavirüs salgınından dolayı ertelenme ihtimali bulunmaktadır. Kısacası, son gelişmelerden dolayı, Locke&Key ikinci sezonu; muhtemelen 2021 yılının son aylarına kadar yayınlanmayacaktır. İkinci sezonun da ilk sezon gibi 10 bölüm sürmesi planlanmaktadır.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz:  GLOW 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir