Friends Benzeri Diziler

Dizi Sözleri, Dizi Replikleri, Film Sözleri, Film Replikleri

Komedi dizisi denildiği zaman akla Friends dizisi gelmektedir. Birçok insanın favorisi olan bu dizinin ardından aynı tadı yakalayabileceğinizi düşündüğünüz başka komedi dizileri arıyorsanız bu yazı tam size göre!

Friends Tarzı Diziler Neler?

How I Met Your Mother; Friends sevenlerin mutlaka izlemesi gereken diziler arasında bulunmaktadır. 2005 ile 2014 yılları arasında yayınlanan bu dizi; bir döneme damgasını vurmuştur. Beş arkadaşın hayatlarını ve başlarından geçenleri oldukça esprili bir dille anlatan bu dizinin Barney Stinson gibi favori bir karaktere sahip olduğunu da eklemek gerekir!

how i met your mother

The OC; Friends hayranları için en uygun diziler arasında bulunmaktadır. Türkiye’de Medcezir dizisi olarak uyarlanan The OC; 16 yaşındaki bir gencin evsiz kalması ile başlamaktadır. Araba çalarken yakalanan bu genç, bir avukat tarafından evlat edinilmektedir. Evlat edinilen Ryan; bundan sonraki hayatında kendisini gençlik, dostluk ve aşk üçgeni arasında bulmaktadır.

Stranger Things; tam olarak bir komedi dizisi değildir. Ayrıca, kahramanların yaşları daha küçüktür. Ancak, dört kişilik arkadaş grubundan kaybolan birisinin açığa çıkardığı bir sır ve sonrasında gruba başka kişilerin eklenmesi; diziye farklı bir boyut katmaktadır.

Stranger Things 4th season

New Girl; yine bir arkadaşlık dizisi olarak izleyicilerin karşısına çıkmaktadır. Üç erkeğin yanına ev arkadaşları olarak bir kızın taşınması, bir süre sonra bu kızın en yakın arkadaşı olan başka bir kızın gruba eklenmesiyle tüm maceralar başlamaktadır.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz:  Itaewon Class Replikleri

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir