Fatma Replikleri

Dizi Sözleri, Dizi Replikleri, Film Sözleri, Film Replikleri

Fatma, 27 Nisan 2021 tarihinde ilk sezonunu yayımlamış, mini psikolojik drama dizisidir. Dizinin yönetmenliğini Özer Feyzioğlu ile Özgür Önürme; senaristliğiniyse yine Özgür Önürme tarafından yapılmıştır. Fatma dizisinin başrollerini Burcu Biricik, Uğur Yücel, Mehmet Yılmaz Ak ve Hazal Türesan paylaşmıştır. Fatma, Fatma replikleri, Fatma sözleri, Fatma dizi replikleri, Fatma dizi sözleri…

Temizlik işlerine giden Fatma, hapishaneden çıkan fakat haber vermeyen kocası Zafer’i aramaya koyulurken beklenmedik bir cinayet işler. Hayatta kalabilmek için öldürmeye devam etmek zorundadır.

Fatma Replikleri

İşte Fatma Dizi Sözleri

  1. “Çocukluğundan kaçmaya çalışanlar ne vakit büyüyeceklerini bilemezler.”
  2. “Günah bende değildi, günah bilipte susandaydı, görüpte ses etmeyendeydi.”
  3. “Zaferi gördün mü?”
  4. “Okullara sığdıramadınız. Evlere, çocuk parklarına sığdıramadınız oğlumu. Benim aklı küçük, masum oğlumu koca dünyaya sığdıramadınız. Şimdi ben onu, şimdi ben onu tabuta nasıl sığdırcam?”
  5. “‘Analar oğullarına taparlar.’ Dünya bu gerçek üzerinde döner.”
  6. “Benim oğlum doğdu kusurlu, öldü kusurlu.”
  7. “Hem ben bağırmadım onlar gibi ‘Erkek Fatma!’ diye. Görmedim ki ben daha önce top oynayan kız. Böyle güzel erkek Fatma mı olur?”
  8. “Ben niye milleti uçurumun kenarında tutayım ya ben tutmam kimseyi iterim.”
  9. “Bayram abi bu kadın ne alaka dedim. Daha dün helayı fırçalayan karı mı indirmiş Şevket’i dedim. Bana bunu verdi. Tez uçurun bunu Fatma Ablanıza dedi. Daha dün bokumuzu temizleyen karı oldu Fatma Ablamız.”
  10. “Yok ben sinirli değilim. Benim yüzüm böyle.”
Bu yazımızı da beğenebilirsiniz:  Kuzey Yıldızı İlk Aşk Replikleri

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir