Eşe Güzel Sözler

Dizi Sözleri, Dizi Replikleri, Film Sözleri, Film Replikleri

Eşe söylenecek güzel sözler, eşini mutlu edecek sözler, eşinizi etkileyecek sözler, eşime güzel söz, eşine güzel söz, eşime söylenecek sözler, eşinize söylenecek sözler, eşimi etkileyecek sözler, eşe aşk sözleri, eşe unutulmaz sözler

Eşe Güzel Sözler

İşte Eşe Söylenecek Güzel Sözler

 1. “Benim doğum günüm, seninle evlendiğim gündür.”
 2. “Eş dediğin senin gibi olmalı, gözlerime bakınca kalbim mutluluk dolmalı, yanında olunca dünyalar senin olmalı.”
 3. “Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun.”
 4. “Benim en güvenli limanın sensin, her fırtınada, her alabora da en güvenli yerimsin. Benim canımdan çok sevdiğim eşimsin.”
 5. “Bir gün bir rüzgar eserse oralara. Benim sana olan sevgimi fısıldarsa kulağına unutma sen de bana bir tutam sevgi yolla.”
 6. “Sadece ten uyumu değil ki seninle aramızdaki. Sen benim ruhuma, kalbime dokunuyorsun. Hem de öyle bir dokunuş ki bu, hiç geçmeyecek bir iz bırakan.”
 7. “Hayırlı eş, huzurun başlangıcıdır.”
 8. “Aşk çiçeğini duydun mu hiç? Toprakta yetişmeyen, yaprakları olmayan… İşte o aşk çiçeği sensin.”
 9. “Bir eşi olmalı insanın bakarken yüreğinin kabardığı gözlerinden gözlerine yüreğinin aktığı. Seni seviyorum biricik eşim.”
 10. “Fırtınalarda, alaboralarda sığınağımsın. Çünkü biliyorum ki sen, yolun ortasında elimi bırakmazsın.”
 11. “Hayat sonsuz olsaydı da ben her gün sevdiğimi söyleseydim sana.”
 12. “Tüm dünyam sensin bir tanem, sen yokken birisi ışıkları söndürmüş gibi karanlık sanki her yer. Seninle bu dünyanın tadı çıkıyor, yanından ayrıldığım anda çiçeklerini solduruyor sanki.”
 13. “Omzuna başımı yasladığımda, kendimi zırhlar giymiş, silahlar kuşanmış gibi hissediyorum. Çünkü kendimi en çok güvende hissettiğim yerdeyim: Yanında.”

Eşime Güzel Sözler

“Hamilesin ve bebeğimizi taşıyorsun. Seni bu yüzden bir değil, iki defa seviyorum değerli eşim benim.”

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz:  Beyaz Futbol Replikleri

“Ne değeri olurdu ki, saraylarda olmamın. Eğer sen yoksan yanımda. Oysa sen varsan, tek göz oda bile, köşk gibi gelir bana.”

“Yüreğimin ta derinliklerine sakladım seni. Kilitledim kapıları aşk anahtarıyla. Hem de öyle bir sürgü çektim ki, kimsenin gücü yetmez açmaya.”

“Güneş her sabah doğuyor, her akşam batıyor tekrar tekrar. Oysa sen, benim kalbime doğduğundan beri batmadın, batmayacaksın.”

“Sen yanımdayken tüm evren kıymetini yitiriyor ve sadece sen kalıyorsun ruhumun içinde. Seni çok seviyorum bir tanem.”

“Biz seninle, bir saatin akrep ve yelkovanı gibiyiz. Birbirini tamamlayan iki parçayız. Akrebi olmayan saat ne işe yarar ki? Peki ya yelkovanı olmazsa, o saat gösterir mi doğruyu?”

“Adın yüzüme üflenen bir dua gibi sevgili, çok şükür bugünde deliler gibi aşığım sana…”

“Hayatımda senin sesinden daha fazla beni rahatlatan hiçbir şey olamaz sanırım. Huzur buluyorum gülüşünde ve ne zaman canım sıkılsa senin o gülen yüzünle rahatlıyorum. Sen benim bir tanem, her şeyimsin.”

“Biz seni çok seviyoruz, içimdeki çocuk ve ben… Bizi bırakma sakın, yoksa ıssız sokaklarda kayboluruz.”

“Sen, aşkın en güzel halisin. Sen aşkın ta kendisisin. Aşkın sözlükteki karşılığı senin adın. Sen geçici bir tutku değil, öylesine bir arzu değil, hayatımın merkezindeki tek kişisin.”

Eşe Aşk Sözleri

Eşe Güzel Sözler

“Gökkuşağımsın benim, sisli bulutlar dağıldı, dindi o sert rüzgarlar. Ve her yeri sardı ışığın, güzel kokun, nefesin…”

“Dünyalara sahip olmak için çok zengin olmaya gerek yok. Senin gibi bir eşe sahip olmak yeter. Dünyayı dolaşmak için de gezgin olmaya gerek yok. Sen yedi iklimi yaşatıyorsun bana.”

“İstiyorum ki ellerimizi ayıran tek şey aşkımızın meyvesi olsun.”

“Sana verdiğim bir demet çiçek, senin bana verdiğin dünyalar dolusu mutluluğun yanında o kadar az kalıyor ki…”

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz:  Damar Sözler

“Aşkın ile doluyor ruhum her gözlerinin içine baktığımda. Öyle heyecanlanıyorum ki hala, ellerimi kalbimin üzerine koyunca duracak sanıyorum. Seni çok seviyorum benim bir tanecik karım.”

“Geçmişe bakıyorum da, senden önce sadece nefes almışım ben. Oysa yaşamanın ne demek olduğunu, seninle anladım.”

“Benim için kıymetin asla hiçbir şeyle ölçülemeyecek kadar kocaman. Öyle büyüksün ki gözümde, seni koyacak yer bulmakta zorlanıyorum sevgilim.”

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir