Elite 4. Sezon Ne Zaman?

Dizi Sözleri, Dizi Replikleri, Film Sözleri, Film Replikleri

Netflix’te Elite 4. sezon olacak mı ve ne zaman çıkacak? Elite dizisinden hangi oyuncular ayrıldı? Elite, 2018’in başlangıcından bu yana 3 sezonu geride bıraktı. Netflix, Elite hayran kitlesine son derece cömert davranışlar sergiledi. Bunu göz önünde bulundurarak, çıkış tarihi, gelen oyuncular ve giden oyuncular ile ilgili haberler de dahil olmak üzere Elite 4. sezon hakkında bilmeniz gereken her şeyi burada bulabilirsiniz.

Elite 4. Sezon Yeni Oyuncular

Elite 4. Sezon Ne Zaman?

4. Sezon resmi olarak duyuruldu. Fakat bazı oyuncular geri dönmeyecek. Carla rolüyle Ester Expósito, Lu rolüyle Danna Paola, Polo rolüyle Álvaro Rico, Nadia rolüyle Mina El Hammani ve Valerio rolüyle Jorge López diziden ayrılanlar arasında. Sezon 4’ün çekimleri 2020 Aralık ayında tamamlandığını duymuştuk. Bununla birlikte diziye yeni katılacak oyuncular da açıklanmıştı. Elite sezon 4 oyuncu kadrosunun gerCarla Díaz, Martina Cariddi, Manu Rios ve Pol Granch Elite sezon 4 oyuncu kadrosunun geri kalanına katılanlar.

Elite 4. sezonda neler olacak?

Elit sezon 4’ün ağırlıklı olarak yeni bir oyuncu kadrosunun başrolde olacağı düşünülmekte. Olay örgüsünün henüz ne olacağını bilmiyoruz. Ancak üçüncü sezonun Guzmán, Samuel, Rebeca, Ander ve Omar ile hala Las Encinas’ta bittiğini düşünürsek, 4. sezonun yepyeni bir öğrenci grubuyla yolları kesiştiklerinde onlara ne olacağını keşfedeceğini hayal ediyoruz.

Elite 4. sezon çıkış tarihi ne zaman?

Elite 4. Sezon Ne Zaman?

Elit 4. sezon 18 Haziran 2021‘de çıkacak. Resmi Elite Twitter hesabı heyecan verici haberi 12 Nisan’da paylaştı. Yeni serinin ilk tanıtımının yanı sıra “ELITE 4. 18 HAZİRAN” tweetiyle duyurdu. Yalnız yayınlanan klibe istinaden, 4. sezonda bizim için çok daha fazla drama var gibi.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz:  Batwoman 2. Sezon Ne Zaman?

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir