Westworld 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Dizi Sözleri, Dizi Replikleri, Film Sözleri, Film Replikleri

Westworld dizisi, 1973 yılında aynı şekilde aynı konu ile yayınlanan bir filmin tekrar canlandırılması ile çekilen bir dizidir. Dizinin oynayan ilk 2 sezonu oldukça beğenilmişti. Ve çekimleri başlandığı hakkında bir açıklama dahi gelmeyen dizinin ne zaman yayınlanacağı da henüz belirlenmemişti. Geçtiğimiz günlerde HBO tarafından resmi olarak açıklama geldi.

westworld frases

Dizinin konusu bilim kurgu üzerinden ilerlemektedir. Dizinin yayınlandığı kanal olan HBO ise bu dizi üzerinden oldukça izlenme almaktadır. Diziyi oluşturanlar ise Jonathan Nolan ve onun eşi olan Lisa Joy yapmaktadır. Dizi ilk bölümünü 2 Ekim 2016 tarhinde yayınlamıştı.

westworld sözleri

Dizinin sona eren 2.sezonunda ise heyecan doruğa çıkartılmış ve izleyicilerini oldukça heyecanlı bir noktada veda etmişti. Sezon sonunda, yepyeni bir bilgi olduğu ve yeni teorilerin ortaya çıktığı heyecanlı bir bölüm ile veda edildi. Bu da izleyicilerin oldukça ilgisini çekerken yeni sezonun ne zaman yayınlanacağını merakla bekleme sürecini başlattı.

Dizinin ne zaman yayına tekrardan gireceği merak konusuydu. Dizi çekimleri ile ilgili protez çalışmaların başlandığı bilgisi verilmişti. HBO’nun en dikkat çekici ve en başarılı dizilerinden biri olan Westworld, bu yıl 3. sezonu ile ekran karşısına çıkacaktır. HBO tarafından resmi olarak yayınlanan fragman ile dizinin 3. sezon yayın tarihi belli oldu.

westworld 3rd season

Yaklaşık 2 yıllık bir aranın ardından heyecanla beklenilen Westworld dizisi 15 Mart 2020 tarihinde izleyici karşısına çıkacaktır. Westworld’ün 3. sezon kadrosunda ise sürpriz bir isim yer alıyor. Breaking Bad dizisinden de yanıtığımız Aaron Paul, Westworld 3. sezon oyuncu kadrosu içerisinde yer alıyor.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz:  Stranger Things Benzeri Diziler

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir