Cinayet Süsü Replikleri

Dizi Sözleri, Dizi Replikleri, Film Sözleri, Film Replikleri

Cinayet Süsü, 25 Ekim 2019 tarihinde vizyona girmiştir. Filmin yönetmenliğini Ali Atay, senaristliğini ise yine Ali Atay, Aziz Kedi ve Feyyaz Yiğit yapmıştır. Başrollerini Ali Uğur Yücel, Binnur Kaya, Cengiz Bozkurt, Feyyaz Yiğit, Mert Denizmen ve Mehmet Özgür paylaşmıştır.

cinayet süsü

İşte Cinayet Süsü Film Sözleri

 1. “Ben o manada mı dedim? Ben o manada mı dedim? S*kecem manasında dedim! Allah belamı versin ki sadece cinsel bir mesajdı o ya!”
 2. “Altımda bomba var!!”
  – “Allah’ın izniyle ben patlatacam o bombayı 🙂 :)”
 3. “Basit bir şey söyledim. S*k beni, s*k beni, s*k beni!”
 4. “Pablik se*s yapalım mı?”
 5. “Soldan şey yapıyorum. Sayıyorum; Aslan ağzı, ekru, rose, somon, manolya!”
 6. “3 tane kuşkaş bir tanesi bir buçuk. 3 tane de mercü biri tam ikisi az. Üç tane de ayran ekle abi ona.”
 7. “Yüzü beyzi, lök lök yanakları varıdı. Teni böyle nahı diyem, tomak değmiş gibi bos bos. Hedik renkli saçları vardı. Üstünde başında ne varısa, giydiği ne varısa, sevgili gomserim, gapgaraydı.”
 8. “Alaattin biz neden olay yeri incelemeden önce geliyoruz? Yakını mıyız oğlum biz bu cesedin?”
 9. “Şifremi vermek zorunda değilim. Haa, vermek zorunda değilsin, bok vermek zorunda değilsin. Sen eşek gibi vericeksin onu, eşek gibi, alırız biz onu senden. Alırız o şifreyi.”
 10. “İyi polis diye beni gösterdiniz, kötü polis diye kendinizi yaptınız.”
  – “Çok yanlı anlamışsınız. Siz iyi polis miydiniz içeride?”
  “Evet ben özellikle dikkat ettim size çünkü siz de iyiyi yaptığınız için o zaman ben daha iyisini yapayım.”
  – “Ben de dedim ki bunun kötüsü buysa ben dedim o zaman iyice iyi bir şey yapayım. Şimdi biz ne oldu? İyi polis, çok daha iyi başka bir polis yapmış olduk yani.”
 11. “Yüzü böyle daha uzun, hafif kır sakalları vardı. Yüzü lenger gibiydi. Lenger böyle yuvarlak gibi de az söbü. Topatan gavun yok mu topatan gavun gibiydi.”
 12. “Ben bir vaka ile karşı karşıya geldiğimde kendime hemen şu 13 soruyu sorarım. Kaçta, hangi, ne ile, niçin, nolmuş, kimi, nerede, nasıl, ne zaman, kimden, neyi, ne belli, neye, kim?”
 13. “Bak aslanım! Sen bir saatli bombanın üstünde oturuyorsun şu an. O bombanın zamanı, kronometresi geriye sarıp da sıfıra vurduğunda ne ile karşı karşıya olduğunu göreceksin! Çözüleceksin, ağzının dilinin bağı çözülecek! Her şeyi şakır şakır anlatacaksın! İtiraf edeceksin! Şaşkınlıktan ağzın gözün paramparça olacak senin. Bildiğin her şeyi, her şeyi tek tek bize anlatacaksın, yalvaracaksın koçum! Yal-va-ra-cak-sın! Kimsin lan sen? Kimsin lan! Hayvan! Hayvan! Saygısız! Densiz! Utanmaz! Bakın burdan bütün suçlulara sesleniyorum. Pu! Allah belanızı versin be! Pu! Allah sizin cezanızı versin! Allah sizi kahretsin!”
Bu yazımızı da beğenebilirsiniz:  Issız Adam Replikleri

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir