Sürpriz Sonlarıyla İzleyenleri Şaşırtan 5 Film

Dizi Sözleri, Dizi Replikleri, Film Sözleri, Film Replikleri

Sürpriz sonlarıyla seyirciyi şaşırtan, klişe bir final sahnesi beklenirken aksine heyecanlandırıp beklentinin üstünde bir sahne performansı sergileyerek olağan bir şekilde başlayıp heyecanlı final sahnesine sürükleyen, izleyicisini televizyon başına kilitleyen 5 film önerisi;

The Number 23 (23 Numara)

23 numara film

2007 yılında vizyona girerek, izleyicisine nefes kesen anlar yaşatan film, baş rol oyuncusu Jim Carrey’in 23 numara isimli romanını konu alan bir filmdir. Hayatına devam edebilmek için geçmişinde ki sır perdesini aralamak zorundadır. Filmi izledikten sonra her yerde 23 rakamını görmek isteyebilirsiniz.

El Cuerpo (Ceset)

Sürpriz Sonlarıyla İzleyenleri Şaşırtan 5 Film

Filmin ana konusu bir iş kadının cesedinin morgda kaybolması ile başlayan bir serüveni konu alıyor. En başta sıra dışı konusu ile dikkatleri üzerine çeken başarılı bir film adayı olmuştur. Sürpriz final sahnesiyle izleyiciyi şaşırtmayı başaran filmlerden biridir.

Black Swan (Siyah Kuğu)

siyah kuğu

Genç ve yetenekli bir balerinin hayatını konu alan film, iyilik, güzellik ve saflığın simgesi olan beyaz kuğuya hayat vermesi beklenen Nina’nın tam zıddı olan kötülüğün simgesi olan siyah kuğuya can vermesini anlatıyor.

Shutter Island (Zindan Adası)

zindan adası

Bu film izleyenleri sadece final bölümü ile değil bütünü ile şaşırtan akıllarda soru işareti bırakan oldukça başarılı bir filmdir. Akıl hastanesinde yaşanan esrarengiz bir olayı konu alan bir filmdir.

The Others (Diğerleri)

diğerleri film

Film konusu bakımından biraz kafa karıştırıcı olsa da son sahnesiyle damga vuran filmler arasındadır. Uykularınızı kaçıracak filmler kategorisine girebilecek düzeydedir.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz:  Açlık Oyunları Replikleri

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir