See 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Dizi Sözleri, Dizi Replikleri, Film Sözleri, Film Replikleri

See; bilim kurgu sevenler için ideal diziler arasında bulunmaktadır. Günümüz tarihinden uzakta, geleceğe ait bir zaman diliminde geçmektedir. Dizide, görme yetisini kaybeden insanlığı hayatta kalmak adına vermiş olduğu mücadele anlatılmaktadır. Görme kabiliyeti olmayan insanların kendilerini nasıl geliştirdiklerine şahit olunmaktadır. Ancak, dizide, yeni doğan ikiz bebeklerin görme yetisinin olmasının işleri nasıl değiştirdiği anlatılmaktadır. Game of Thrones dizisinden de tanıdığımız Jason Momoa’nın başrolünde olduğu dizinin hatrı sayılır bir hayran kitlesi bulunmaktadır.

see quotes

See Dizisi İkinci Sezonu Olacak Mı?

İlk sezonu sekiz bölümden oluşan See dizisi; 2019 yılında ilk kez yayınlanmaya başlamıştır. Sekiz bölümden oluşmasına rağmen kısa sürede yüksek ses getiren bu dizinin ikinci sezonunun olup olmayacağı merak konusudur. Bu noktada, See dizisinin hayranlarına güzel bir haber verebiliriz. 2019 yılının Aralık ayında dizi; ikinci sezon onayı almıştır. Buna göre, 2020 yılı içerisinde dizinin ikinci sezonu yayınlanacaktır. Ancak, ikinci sezonun ne zaman yayınlanacağına dair henüz resmi bir açıklama yapılmamıştır.

See ikinci sezonu ne zaman yayınlanır diye düşünenlere ortalama bir tarih olarak 2020 yılının Kasım ayını verebiliriz. Benzer projelerin bir yıl sonra yayınlandığı hesap edildiğinde See dizisinin de ikinci sezonundan tam bir yıl sonra yayınlanması muhtemeldir. Bu dizi; birçok kesim tarafından son beş yılın en iyi yabancı dizisi olarak gösterilmektedir. Bu noktada, ikinci sezonu da büyük bir merakla beklenmektedir.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz:  You Me Her 5. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir