Saldıray Abi Replikleri

Dizi Sözleri, Dizi Replikleri, Film Sözleri, Film Replikleri

Türk televizyon tarihinde pek çok başarılı ve unutulmaz dizi yer almıştır. Bu diziler arasında özellikle komedi türündeki yapımlar, izleyicilerin yüzünü güldüren ve unutulmaz anılar bırakan yapımlar olmuştur. “Bir Demet Tiyatro“, 1984 yılında başlayan ve beş sezon süren bir dizi olarak Türk televizyon tarihinde önemli bir yer edinmiştir. saldıray abi replikleri

Birçok ünlü Türk komedyenin bir araya geldiği bir ansambli içerir. Demet Akbağ, Yılmaz Erdoğan, Bican Gübalan, Serhat Özcan, Gürdal Tosun, Erdal Tosun, Deniz Özerman, Altan Erkekli, Şebnem Sönmez, Zerrin Sümer, Olgun Şimşek gibi tanınmış oyuncular, diziye hayat veren karakterleri canlandırır. Her bir oyuncunun benzersiz yetenekleri, diziye zenginlik katar ve izleyiciye unutulmaz komik anlar yaşatır. Dizinin karakterleri, günlük yaşamın farklı kesitlerini yansıtan ve toplumsal yapıya eleştirel bir gözle bakan figürlerdir.

Bir Demet Tiyatro dizisinde gönüllere taht kurmuş bir karakter var. Saldıray Abi. Şimdi Saldıray Abi repliklerine göz atalım.

Saldıray Abi Replikleri

Saldıray Abi Sözleri, Saldıray Abi Replikleri

 1. “Hemen buraya gel, sevişmemiz gereken bi’ konu var.”
 2. “Saldıray şöyle yap, Saldıray böyle yap. Ha kimse demiyor ki bi derdin bi sıkıntın var mı? Doğru düzgün seğişebiliyon mu? En son ne zaman seğiştin? Yok herkeş kendi şeyinde.”
 3. “Daha herşeyi anlayacak çağda değilsin. Sen bugüne kadar taş çatlasın 3 veya bilemedin 4 sefer sevişmişsindir. Yalansa yalan de! Senin bir an evvel sevişmen şart!”
 4. “Yalanım varsa şuradan şuraya sevişmek nasip olmasın.”
 5. “Kırlarda neşe içinde sevişeceğin günler yakındır.”
 6. “İşlemeyen yatak yaylanmaz!”
 7. “Yavrum sen de kusura kalma. Daha sonra senlen bilahare sevişiriz”
 8. “Ben durup dururken yapılan bütün sevişmelere karşıyım. Daha geçen gün bir arkadaşla bunun münakaşasını yaptım. Büroda oturuyorum, bir bayan arkadaş geldi. Daha gelmesiyle “Hadi, çok acil işim var, bir yere yetişeceğim, çabucak sevişelim de ben gideyim” dedi. Ben de senin demin dediğin gibi “Durup dururken olur mu güzelim” dedim. Baktım ikna olmuyor, nalet olsun dedim, öyle yalandan bir seviştik gitti.”
 9. “Yav Züleyha allasen çıkar şu üstündekileri, ne dediğin anlaşılmyor.”
 10. “Canım sen beni çekici bulmuş olabilirsin, ben senin bu hislerine saygı duyarım. Ama alırsın bir randevu, giyersin erotik birşeyler, akabinde sevişiriz olur biter.”
 11. “Aloooo… Aloooo sesin gelmiyor soyun da konuş.”
 12. “Ben niye 2 gün parası vereceğim? Gece geldik, bayan arkadaşla odaya yerleştik, yemek yedik, seviştik. Neyse devrisi gün saat 12 olmadan çıktık. E ben bilsem 2 gün parası vereceğim bir daha sevişirdim kardeşim!”
 13. “Herkes üstüme geliyor Züleyha! Büroda oturuyorum, o arıyor “Saldıray para ver”, bu arıyor “Saldıray sevişelim”, öteki telefon ediyor “Selaryumda toples vaziyetteyim, hadi gel”. Ama olmaz ki canım, bir insanın üstüne bu kadar gelinmez ki. Ben de topladım valizimi, direkt sana geldim. Nalet olsun dedim ya! Aldım mayomu, havlumu neyin geldim. Dedim hani senin küveti dolduracak filan olursak içine girerken giyerim diye. Ama sen dersen ki, ne küveti direktman ekiz yatak olayına geçelim, senin o görüşüne saygı duyarım tabii.”
Bu yazımızı da beğenebilirsiniz:  Hürrem Sultan Replikleri

Saldıray Sözleri, Saldıray Replikleri, Bir Demet Tiyatro Saldıray Sözleri, Bir Demet Tiyatro Saldıray Replikleri

“Bunu yazan Saldıray Durgun, okuyana vurgun.”

“E madem nişanlısınız gidin sevişin kardeşim, ne beni meşgul ediyosunuz yav!”

“Ben günde 10 kişiyle sevişiyorum.”

“Yeni bir ekiz yatağ almışım üzerinde çok güzel sevişiliyor Züleyha, gidip deneyelim mi?”

“Gülüm sen bize ortaya bi seviş domates getirsene.”

Saldıray Abi Replikleri

“Yok tanımıyorum, bir iki kere sevişmişliğimiz var, o kadar yani.”

“Saldıray abi bitiğim ben, bu ay da faturayı yatıramadım.”
– “Züleyha’ma bak sen konuyu hemen de nası yatma mevzuna getirdi.”

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir