Hanna 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Dizi Sözleri, Dizi Replikleri, Film Sözleri, Film Replikleri

Hanna; son yılların en çok beğeni toplayan dizileri arasında bulunmaktadır. Yeni çağ dizisi olarak bilinen bu dizide aynı zamanda yüksek konseptli gerilim ögeleri vardır. Aynı ismi taşıyan 2011 isimli filmden etkilenmiştir. Dört farklı ülkede çekimleri tamamlanmıştır.

Bu dizinin oldukça ilginç bir konusu bulunmaktadır. 2003 yılında bir bebeğin anne ve babası tarafından yüksek güvenlikli bir yerden kaçırılmasıyla başlamaktadır. Bu hikayenin daha çok kurtarma operasyonuna benzediğini söyleyebiliriz. Helikopterin de olaya dahil olmasıyla beraber hikayenin yönü değişmektedir. Kızını kaptığı gibi ormana dalan bir baba; bir anda sırra kadem basmaktadır. Babanın kızını savaşma ve kendini koruma konularında ustaca yetiştirmesiyle dizinin ilerleyen bölümleri şekillenmektedir. Hanna adındaki genç kız; toplumdan uzakta yetiştirilmekte ve sürekli olarak eğitilmektedir.

hanna 2nd season

Hanna İkinci Sezonu Olacak Mı?

Hanna; ilk sezonuyla 2019 yılında yayınlanmıştır. Dizinin gerilim ve sırlarla dolu yapısından dolayı ciddi bir hayran kitlesinin olduğunu söylemek gerekir. Bu noktada, 2019 yaz aylarında dizinin ikinci sezonuna dair onay kararı çıkmıştır. Bu noktada, Hanna dizisinin hayranlarının aklında Hanna ikinci sezon ne zaman başlayacak soruları bulunmaktadır. Ancak, Hanna’nın ikinci sezonunun ne zaman başlayacağına dair henüz net bir bilgi yoktur. 2020 yılının yaz aylarında dizinin ikinci sezonunun yayınlanacağı tahmin edilmektedir. Dizinin ikinci sezonunun yine farklı ülkelerde çekileceğine dair bilgilerin ulaştığını söylemeliyiz. İkinci sezon fragmanı ise Nisan veya Mayıs 2020 tarihlerinde gelebilir!

Hanna Dizisinin 2. Sezon Tarihi Açıklandı!

Hastaneden kaçırılıp mükemmel bir suikastçı olarak yetiştirilen kızın hikayesinin anlatıldığı Hanna, 3 Temmuz 2020 tarihinde 2. sezonu ile ekran karşısına geçiyor.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz:  The Crew Ne Zaman Başlıyor?

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir