Prison Break 6.Sezon İptal Edildi Mi?

Dizi Sözleri, Dizi Replikleri, Film Sözleri, Film Replikleri

İlk olarak 2005 yılında ekranlara merhaba diyen ve Fox dizisinde tanınan Prison Break dizisi bu sayede büyük oranda izleyici kitlesine hâkim oldu. Dizisinin yayınlanan son sezonu izleyicilerini sevindirdi. Sıra dışı bir sezon finali ile ekranlara ara veren dizi 6. sezon izleyicisine umut verdi. Dizinin yayınlandığı Fox, yeni sezon için uzun bir zamandan bahsedildiği öğrenildi. Biraz beklenecek bir dizi olması olası bir durum olacaktır.

Prison Break 6 season

Dizinin oyuncuları tarafından kafa karıştıran açıklamaların yapılması, Prison Break 6. Sezon hakkında izleyiciyi kararsız bıraktı. Dizide başrol karakterlerinden olan Sarah Wayne Callies 5. sezonun, son sezon olduğunu vurgular şekilde konuşması, kafaları bir hayli karıştırdı.

Prison Break dizisinin son sezonunda yaşanılan olaylar, yeni sezon için hala konu olduğunu ve devamının gelme olasılığının yüksek olduğunu yansıttı. Prison Break 4. sezonun final bölümünü harika bir şekilde yaparken, 5. sezondan beklenen performans genel itibari ile düşüktü.

Prison Break

5. sezonda beklenen heyecanı yaşayamayan izleyici 9 bölümlük sezonun, final bölümü ardından gözlerini Perison Break 6. Sezon çıkış tarihine çevirdi fakat dizinin yeni sezonda polisiyeye çevrilmesi ihtimali de bulunmaktaydı. Diziden alınan devam sinyalleri bu yöndeydi. Yine de heyecanını yitirmeyen izleyiciler dizinin yeni sezonu merakla bekliyordu. Yeni sezonun ne zaman yayınlanacağı hakkında kesin bir bilgi olmasa dahi, 6. sezonun kesin olarak yayınlanacağı sinyalleri verilmişti hatta dinin senaristi Paul Scheuring 6. Sezon 1. Bölümü yazdığını açıklamıştı. Ancak yapılan son açıklamayla 6. Sezon çekimlerinin iptal olduğu belirtildi.

Bu yazımızı da beğenebilirsiniz:  You Dizisi 2.Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir